ÜrünlerimizKurumsal

Dünya markası olmayı hedefleyen Amida Süt Ürünlerinin tescilli Markası olan Masty'nin üretimi Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesindeki modern tesislerde gerçekleştirilmektedir.

-2000 metre karesi kapalı olmak üzere toplam 10200 metre kare alana kurulmuştur. -Günlük üretim kapasitesi 20000 kg yoğurt, 5000 kg ayran ,300 kg tereyağıdır. 20000 kg kapasiteli ek peynir üretim tesisimiz yakında hizmete girecektir.

Belgelerimiz;
TSEN-ISO 22000:2005 Gıda Yönetim Sistemi Belgesi
TSEN-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
TR21-0048 Gıda Üretim İzin Belgesi

Önceliklerimiz;
-Tüketici sağlığına tehdit oluşturmayacak şekilde ulusal yasa ve mevzuatlara uyarak güvenli üretim gerçekleştirmek. -Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünleri istenilen koşulda ve zamanında müşteriye sunmak.
-Sektörde yerel ve ulusal piyasada güvenilir ve kaliteli ürünler sunarak, standartlara uygun şekilde gelişen teknolojiyi kullanarak sürekliliği sağlamaktır.

Misyonumuz;
• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman uygun ürünleri istenen koşulda ve zamanında müşteriye sunmaktır. • Yüksek kalitede üretim yaparak maliyet kayıplarını azaltmak ve dünya pazarındaki payını her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmak koşulu ile kazancını artırmaktır.
• Güncel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kalite yönetim sistemini sürekli olarak geliştirmek ve tüm çalışanlarının bilgi ve eğitim düzeylerini artırarak kalite yönetim sistemine tam katılım ve uyum sağlamaktır. • Gerekli tüm mevzuatlara uyarak çevreyle dost bir üretim gerçekleştirmek ve zaman zaman sosyal sorumluluk projelerine katılarak veya destek vererek çevre konumu konusunda öncü olmaktır.
• Ortak çıkarları olan diğer kuruluşlarla, gruplarla ve üreticilerle koordine olarak bilgi alışverişinde bulunmak, gerekli yasal düzenlemeler için sosyal sorumluluk bilinci oluşturmaktadır.


Her Hakkı Saklıdır © 2014 - Masty; Amida Süt Mamüllleri Gıda İnş. Nak. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.'nin tescilli markasıdır.